CYFROWA KOLEKCJA SWIERNALISA
stoicki niepokój

Trzeci album SWIERNALISA pt.: „Stoicki Niepokój” to wyjątkowa podróż do wnętrza umysłu autora, wypełnionego nieścisłościami i zwalczającymi się uczuciami, która została wyrażona w 12 utworach. To prywatny pamiętnik z nierównej walki z samym sobą, który SWIERNALIS zdecydował się ujawnić słuchaczom.

Wraz z premierą albumu, SWIERNALIS publikuje oryginalną kolekcję NFT „Stoicki Niepokój”, pieczętując swoją obecność w trzeciej erze Internetu, Web3.

Kolekcja „Stoicki Niepokój” to dwa rodzaje unikatowych tokenów NFT, do których których oryginalne animacje 3D wykonała fashion designerka Aleksandra Rudol

OKSY SWIERNALA

OKSY SWIERNALA to oryginalny token NFT będący częścią kolekcji „Stoicki Niepokój”, powiązanej z albumem artysty o tym samym tytule.

Token przedstawiony jako okulary 3D z fragmentem utworu „Kryptowaluta” jest dostępny dla wszystkich fanów SWIERNALISA, jako cegiełka wspierająca jego działalność muzyczną, gwarantująca akces do zamkniętej społeczności artysty.

Jego ilość została ograniczona do 100 sztuk, a każdy z nich został wyceniony na 0.005 ETH (ok. 40 PLN). Fani mogą zakupić dowolną liczbę tokenów.

właściciele „OKSÓW” uzyskują:


ekskluzywny dostęp do zamkniętej grupy fanowskiej

akces do comiesięcznego koncertu online tylko dla fanów, połączonego z rozmowami o działaniach artysty, planami na najbliższą przyszłość i pogaduchami od serca o życiu i śmierci

dożywotnią zniżkę 10% na oficjalny merch artysty

dostęp do informacji z pierwszej ręki o nadchodzących koncertach

możliwość wejścia na niektóre wydarzenia za darmo oraz na backstage

możliwość rozwijania kariery artysty poprzez aktywne uczestnictwo w jego społeczności

możliwość uczestnictwa w zamkniętym kolektywie managerskim w przyszłości, w wyniku zaproszenia do niego przez samego artystę

możliwość odsprzedaży tokenów na rynku wtórnym (np. na OpenSea)

KUP OKSY SWIERNALA NA OPENSEA:

O tym jak dokonać zakupu, jak zainstalować niezbędną do tego aplikacje MetaMask oraz jak uzyskać następnie dostęp do zamkniętej grupy fanów, przeczytasz na dole w FAQ.

MGMT SWIERNALIS OUTFIT

MGMT SWIERNALIS OUTFIT – to nieprzeznaczony do publicznej sprzedaży oryginalny token NFT pod postacią pełnego outfitu 3D, zawierający fragment utworu “Lalka”, będący częścią kolekcji „Stoicki Niepokój”. Pierwsi posiadacze niniejszego NFT pieczętują swój dostęp do kolektywnego ciała managerskiego, współodpowiedzialnego za rozwój kariery artystycznej SWIERNALISA.

MGMT SWIERNALIS OUTFIT to token dostępny w liczbie jedynie 10 sztuk. Jedną z nich zachowa sam SWIERNALIS, a 9 zostanie rozdysponowanych pomiędzy 9 wyselekcjonowanych osób, które jako pierwsze zostaną zaproszone przez artystę do udziału w zamkniętym kolektywie managerskim. Każdy z zaproszonych może odsprzedać token, jednak kolejni posiadacze nie uzyskują z automatu praw do wejścia w grono managerów artysty.

Twór jakim jest kolektyw managerski to nowość na polskim rynku muzycznym. Idea polega na zespołowym kierowaniu karierą artystyczną przez grono kompetentnych, zgranych ze sobą osób. Każdy z członków kolektywu działa na podstawie oddzielnych ustaleń z artystą.

Posiadanie tokena MGMT SWIERNALIS OUTFIT o wartości początkowej 0.05 ETH (ok 400 PLN) jest nie tylko cegiełką wspierającą artystę i kryptograficznym potwierdzeniem otrzymania oficjalnego zaproszenia do zamkniętego grona managerskiego, ale przede “udziałem” w marce, na wartość której pracuje wspólnie cały kolektyw managerski.

TOKEN MGMT SWIERNALIS OUTFIT, NIEDOSTĘPNY DLA PUBLICZNEJ SPRZEDAŻY:

O tym jak dokonać zakupu, jak zainstalować niezbędną do tego aplikacje MetaMask oraz jak uzyskać następnie dostęp do zamkniętej grupy fanów, przeczytasz na dole w FAQ.

FAQ

NFT (ang. Non-Fungible Tokens) to sposób na opisanie idei przedmiotu w świecie cyfrowym. W odróżnieniu od zwykłego pliku komputerowego (jak np. zdjęcie, muzyka czy dokument) tokeny NFT pozwalają na jednoznaczne określenie właściciela danego obiektu. W jednym momencie tylko jeden użytkownik może posiadać token, oraz może decydować o tym czy chce taki token zostawić, sprzedać czy wysłać komuś jako prezent.

Tokeny NFT są bezpieczne a ich historia transferów jest pełna, publiczna i niezaprzeczalna (dzięki technologii blockchain).

Zakup NFT odbywa się na platformie OpenSea pod linkiem https://opensea.io/collection/stoickiniepokoj . Do publicznej sprzedaży przeznaczone są NFT o nazwie „OKSY SWIERNALA”

1. Wejdź na stronę kolekcji “Stoicki Niepokój” na OpenSea

2. Jeżeli posiadasz portfel MetaMask lub inny, połącz się ze stroną za jego pośrednictwem. (Jeżeli nie posiadasz portfela MetaMask lub innego, zainstaluj go. Za jego pośrednictwem przy użyciu PLN, USD lub kryptowalut będziesz mógł sfinalizować zakup. Instrukcja instalacji MetaMaska: www.metamask.io )

3. Po połączeniu się, kliknij w “OKSY SWIERNALA” w kolekcji pod linkiem https://opensea.io/collection/stoickiniepokoj , wybierz ilość jaką chcesz zakupić (może być dowolna, jednak wystarczy 1 aby odblokować wszelkie możliwości, o których wyżej) i kliknij „Buy”

4. Następnie podążaj za instrukcjami wyświetlanymi przez OpenSea i MetaMask. NFT możesz zakupić używając kryptowaluty lub przez kartę kredytową. Jeżeli zechcesz kupić NFT przez kryptowaluty, musisz skorzystać z sieci Polygon, a tam mieć kryptowalutę WETH (czyli ETH na sieci Polygon). Jeżeli chcesz kupić NFT przez kartę kredytową, wówczas pokażą Ci się takie okienka (przeklikaj się przez nie, trochę to zajmie, ale warto!): https://www.delphy.pl/KupowanieNFT 

5. Po dokonaniu transakcji, NFT znajduje się na Twoim profilu OpenSea.

6. Aby dostać akces do zamkniętej grupy fanów, zrób screena ze swojego profilu OpenSea, gdzie pokażesz swój token NFT OKSY SWIERNALA i prześlij screen na maila: swiernalNFT@gmail.com

7. W odpowiedzi uzyskasz instrukcję jak dostać się do zamkniętej grupy fanowskiej Swiernalisa oraz dalsze informacje.

8. Voila! Brawo, od teraz posiadasz oryginalne dzieło sztuki, które możesz odsprzedać w przyszłości na OpenSea bądź innym rynku NFT!

NFT to globalny standard, dlatego miejsc na to jest bardzo dużo. Najlepiej trzymać je na własnym portfelu MetaMask, ale możesz je także przechowywać na OpenSea na swoim profilu.

Nie. Pomimo tego, że zarówno NFT jak i kryptowaluty mają wspólną historię i są oparte o tę samą technologię (blockchain), to jednak reprezentują zupełnie dwie różne klasy obiektów cyfrowych. Chociaż wiele giełd wymiany tokenów (tzw. marketplace’ów) opiera swoją działalność o kryptowaluty, to zakup NFT jest możliwy bez kryptowalut.

Technologia blockchain działa niczym globalny rejestr informacji, w którym ta sama informacja zapisywana jest w wielu miejscach naraz. Dzięki temu oraz dzięki zastosowaniu serii mechanizmów kryptograficznych, danych zapisanych w sieci blockchain praktycznie nie można usunąć ani zmodyfikować. NFT to rodzaj cyfrowego aktywa, którego historię można śledzić w narzędziach służących do przeglądania blockchain – np. https://etherscan.io/.

NFT (ang. non-fungible token) są legalne w Polsce. NFT służy do reprezentowania niepowtarzalnych przedmiotów cyfrowych lub niepowtarzalnych praw do takich przedmiotów. NFT nie są objęte specjalnym regulacjami prawnymi. W związku z tym, w przypadku sprzedaży lub kupna NFT, powinno przestrzegać się ogólnych przepisów prawnych dotyczących obrotu towarami i usługami, a także przepisów dotyczących ochrony danych osobowych i bezpieczeństwa transakcji online.

W razie jakichkolwiek pytań, problemów z zakupem NFT i innych, pisz śmiało na maila swiernalNFT@gmail.com 

Wszelkie opinie, informacje i inne dane zawarte na stronie www.swiernalis.com, szczególnie dotyczące tokenów NFT nie stanowią porady inwestycyjnej. Właściciel strony nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty, w tym utratę zysków, które mogą wiązać się bezpośrednio lub pośrednio z użytkowaniem takich informacji lub poleganiem na nich. Z zastrzeżeniem bezwzględnie obowiązujących przepisów prawa, właściciel strony www.swietnalis.com nie ponosi odpowiedzialności za braki, błędy, niepoprawność lub niekompletność zamieszczonych w niniejszym serwisie informacji.